Nasza szkoła była organizatorem szeregu imprez sportowych dla tymbarskich szkół w ramach – obchodzonego również w Gminie Tymbark - „EUROPEJSKIEGO TYGODNIA SPORTU”.
25.09 2017 „Bieg po Europie - mały bieg na orientację„
Najlepsze wyniki naszych zawodników:
Rocznik 2005 i młodsi:
II m. Wiktoria Jarosz, Mateusz Grucel
III m. Klaudia Wojtas, Krzysztof Smaga,
IV m. Kacper Kapera,
VI m. Karol Giza
Rocznik 2002-2004
I m. Oliwia Zwierczyk, Sebastian Staśko
II m. Kinga Kubowicz, Szymon Sojka, Łukasz Piętoń
IV m. Aleksandra Odziomek
V m.: Ewa Kumórkiewicz
28.09.2017 „Dziecięcy Turniej Sołectw”
Podczas turnieju uczestnicy skakali przez skakankę, rzucali beretem sołtysa oraz jego gumowcem, froterowali podłogę, zbierali śmieci, sadzili i zbierali „ziemniaki”, prowadzili piłkę slalomem, miotłą, rzucali lotkami do tarczy i przenosili piłki lekarskie.
II m.: - drużyna z Tymbarku 55 pkt.
V m.: – drużyna z Zamieścia 21 pkt.
29.09.2017r. Turniej Strzelecki o Puchar Wójta Gminy Tymbark
Kategoria drużynowa rocznik 2005 i młodsi:
II m.: SP Tymbark - 173 pkt.
Kategoria drużynowa rocznik 2002-2004:
II m.: SP Tymbark - 362 pkt.
Kategoria dziewcząt:
I m.: Aleksandra Kęska - 88pkt.
II m.: Katarzyna Kasperska - 87 pkt.
III m.: Weronika Moskal - 86 pkt.
V m.: Oliwia Moskal 76 pkt.
VII m.: Oliwia Zwierczyk 64 pkt.
IX m.: Agata Stapińska 49 pkt.
Kategoria chłopców:
III m.: Krzysztof Bulanda - 85 pkt.
Ponadto wzięliśmy udział w zawodach organizowanych przez UKS „Olimpijczyk” oraz MOS Limanowa.
27.09.2017r. Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Indywidualnej Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej - Mszana Dolna
Najlepsi zawodnicy:
Bieg na 100m:
2 m.: Tomasz Sułkowski
3 m.: Jarosław Stopka
5 m.: Oliwia Zwierczyk
7 m.: Szczepan Dziadoń
9 m.: Agata Stapińska, Karol Stelmach
Bieg na 300m:
6 m.: Aleksandra Odziomek
7 m.: Martyna Sułkowska
Bieg na 100m:
9 m.: Patryk Kurzeja
Pchnięcie kulą:
4 m.: Aneta Puchała
6 m.: Kinga Bokowy
10 m.: Tomasz Sowa
Skok w dal:
5 m.: Agata Stapińska
7 m.: Oliwia Zwierczyk
9 m.: Ewa Kumórkiewicz, Szczepan Dziadoń
Sztafeta 4x100m:
3 m.: Aleksandra Odziomek, Renata Rybka, Oliwia Zwierczyk, Angelika Czopek
3 m.: Dominik Cebula, Łukasz Piętoń, Tomasz Sułkowski, Jarosław Stapiński
Sztafeta szwedzka:
1 m.: Mateusz Malarz, Jarosław Stopka, Łukasz Ryz, Kamil Stelmach
4 m.: Paulina Juszczak, Sułkowska Martyna, Dominika Młynarczyk, Aneta Kordeczka
Tomasz Sułkowski oraz Jarosław Stopka reprezentowali powiat limanowski na zawodach wojewódzkich w Tarnowie.
14.10.2016 Turniej Szachowy Gimnazjalistów
1 m.: Mateusz Kulig
2 m.: Dominik Cebula
3 m.: Kinga Cudek
4 m.: Grzegorz Fiejtek
5 m.: Irmina Bubula
6 m.: Maciej Malarz
7 m.: Jakub Natonek
8 m.: Jakub Socha
23.10.2017 - Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Chłopców
I m.: Musiał Mateusz
II m.: Piętoń Łukasz
III m.: Cebula Dominik
Vm.: Czyrnek Paweł
VI m.: Czyrnek Sylwester
VII m: Mrózek Kamil
VIIIm: Malarz Mateusz
IX m.: Surdziel Tomasz
X m.: Janczura Kamil
XI m.: Piwowarczyk Kamil
XII m.: Kulig Mateusz
XIII m.: Fiejtek Grzegorz
XIV m.: Kurek Patryk
30. 10 2017r. Szkolny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt
I m.: Kordeczka Wioleta
II m.: Czernek Gabriela
III m.: Kaptur Zuzanna
IV m.: Natalia Puto
V m.: Anna Sowa
VI m.: Kinga Bokowy
VII m.: Julia Dziadoń
VIII m.: Kinga Kubowicz
IX m.: Agata Stapińska
03. 11.2017r Szkolny Turniej Koszykówki Chłopców rocznik 2002-2004
I m. – ZIELONI – „ 3B” Tymbark (Jakub Kaim, Bartosz Kordeczka, Łukasz Piętoń, Kamil Mrózek)
II m. – POMARAŃCZOWI – „ 3B” (Patryk Kurzeja, Szymon Sojka, Sebastian Staśko, Łukasz Ryz, Jakub Bokowy).
III m. – GRANATOWI - „3B” (Tomasz Sułkowski, Józef Giza, Patryk Majda, Puchała Maksymilian, Marek Bubula).
IV mc – NIEBIESKIE – „3C ” Zamieście (Tomasz Sowa, Mateusz Musiał, Rafał Michalik, Piwowarczyk Kamil, Jakub Ogórek).
Opracowała:
Barbara Janczy