Rok szkolny 2016/17

Zawody gminne:

I miejsce w mini-piłce ręcznej dziewcząt

I miejsce w mini-piłce ręcznej  chłopców

I miejsce w halowej  piłce nożnej chłopców

I miejsce w turnieju gier i zabaw "Mały Mistrz"

I miejsce w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt

I miejsce w tenisie stołowym drużynowym chłopców

I, II ,  III miejsce w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt

I miejsce w tenisie stołowym indywidualnym chłopców

I miejsce w mini-piłce koszykowej dziewcząt

I miejsce w mini-piłce koszykowej chłopców

I miejsce w mini-piłce siatkowej dziewcząt

I miejsce w mini-piłce siatkowej chłopców
 Zawody z miastem partnerskim Spiske Vlachy:

I miejsce chłopców rocznik 2005

I miejsce chłopców rocznik 2006/2007

II  miejsce chłopców rocznik 2008/2009

Zawody powiatowe:

I miejsce w halowej  piłce nożnej chłopców

II miejsce w turnieju gier i zabaw "Mały Mistrz"

II miejsce w mini-piłce ręcznej chłopców

Półfinały wojewódzkie:

II  miejsce w halowej  piłce nożnej chłopców

Zawody wojewódzkie:

IV miejsce w turnieju gier i zabaw "Mały Mistrz"

Zawody gminne:
•    I miejsce w "szóstkach" piłkarskich chłopców

Zawody powiatowe:

•    I miejsce w "szóstkach" piłkarskich chłopców
•    I miejsce w czwórboju lekkoatletycznym chłopców - klasyfikacja zespołowa
•    II miejsce w czwórboju lekkoatletycznym chłopców - klasyfikacja indywidualna:
Wojciech Urbański; Dawid Kapturkiewicz
•    III miejsce w czwórboju lekkoatletycznym chłopców - klasyfikacja indywidualna:
Szczepan Dziadoń
•    II miejsce w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt - klasyfikacja zespołowa
•    III miejsce w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt - klasyfikacja indywidualna: Julia Grucel
•    VI miejsce w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt - klasyfikacja indywidualna: Urszula Czyrnek

III miejsce w Powiatowym Systemie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej - punktacja chłopców

Półfinały wojewódzkie:

•    II miejsce w "szóstkach" piłkarskich chłopców
•    III miejsce w czwórboju lekkoatletycznym chłopców - klasyfikacja zespołowa
•    KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA:(czwórbój lekkoatletyczny)
-   II miejsce w skoku w dal dziewcząt - Julia Grucel
-   I miejsce w biegu na 1000m chłopców - Wojciech Urbański
-   I miejsce w skoku w dal chłopców - Szczepan Dziadoń
-   II miejsce w biegu na 60 m chłopców - Szczepan Dziadoń
-   III miejsce w klasyfikacji indywidualnej chłopców - Szczepan Dziadoń